Diyarbakır Kayapinar Tuba Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 7 dk önce
Tuba Eczanesi logo

Tuba Eczanesi


0
  • Diyarbakır - Kayapinar
  • 05525907609
  • LUNAPARK CADDESİ YENİ STADYUM YOLU MİGROS KAVŞAĞI HACIBABA PASTANELERİ YANI MEZOPOTAMYA MAH. FIRAT BULVARI ELBEY GRUP İKRA SİTESİ B BLOK NO:138BB
  • 924
  • Yorum Yap
(0)

Kayapınar ilçesi (Diyarbakir) Tuba Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Tuba Eczanesi Diyarbakır ili Kayapinar İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Tuba Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Tuba Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Tuba Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tuba Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Tuba Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

25 Şubat 2024 Pazar Diyarbakır Kayapinar Nöbetçi Tuba Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Tuba Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Tuba Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Tuba Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Tuba Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Tuba Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Tuba Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Tuba Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Tuba Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Diyarbakır İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Diyarbakır ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Aslan Eczanesi

Ergani ilçesi (Diyarbakir) Aslan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Üçkuyu Eczanesi

Yenişehir ilçesi (Diyarbakir) Üçkuyu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Atay Eczanesi

Dicle ilçesi (Diyarbakir) Atay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Akademi Dicle Eczanesi

Kayapınar ilçesi (Diyarbakir) Akademi Dicle Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.