Diyarbakır Kayapinar Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 26 dk önce
 • Diyarbakır Akademi Dicle Eczanesi

  H.EVLERİ MAH. 3. SOK. GENESİS HASTANESİ ACİL KARŞISI NO:19/B

 • Diyarbakır Pilatin Eczanesi

  YENİYOL SON DURAK . DİCLEKENT NASIR USTA HİZASİNDA. ROBOSKİ PARKI KARŞISI... DİCLEKENT GO PETROL İLE OPET PETROL (ESKİ LUKOİL PETROL) ORTASINDA

 • Diyarbakır Tuba Eczanesi

  LUNAPARK CADDESİ YENİ STADYUM YOLU MİGROS KAVŞAĞI HACIBABA PASTANELERİ YANI MEZOPOTAMYA MAH. FIRAT BULVARI ELBEY GRUP İKRA SİTESİ B BLOK NO:138BB

 • Akademi Dicle Eczanesi 0

  • Diyarbakır - Kayapinar
  • tarihinde nöbetçi
  • 04122380727 04122380727
  • H.EVLERİ MAH. 3. SOK. GENESİS HASTANESİ ACİL KARŞISI NO:19/B
  (0)
 • Pilatin Eczanesi 0

  • Diyarbakır - Kayapinar
  • tarihinde nöbetçi
  • 04122570530 04122570530
  • YENİYOL SON DURAK . DİCLEKENT NASIR USTA HİZASİNDA. ROBOSKİ...
  (0)
 • Tuba Eczanesi 0

  • Diyarbakır - Kayapinar
  • tarihinde nöbetçi
  • 05525907609 05525907609
  • LUNAPARK CADDESİ YENİ STADYUM YOLU MİGROS KAVŞAĞI HACIBABA...
  (0)

25 Şubat 2024 Pazar Diyarbakır Kayapinar Nöbetçi Eczaneleri

Diyarbakır ili Kayapinar ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Kayapinar Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Diyarbakır Kayapinar nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Diyarbakır Kayapinar nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Kayapinar ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Kayapinar ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Diyarbakır Kayapinar Eczaneleri

Diyarbakır Kayapinar nöbetçi eczane listesi ile birlikte aradığınız eczaneyi kolayca bulabilirsiniz. Acil ilaç alması gerekenler ve hastalar için çok önemli olan nöbetçi eczaneler Diyarbakır Kayapinar bölgesinde günlük olarak değişmektedir. Mesai saatleri dışında eczane bulmak zor olacağından ancak nöbetçi eczane listesi sayesinde eczane bulabilirsiniz.

Diyarbakır Kayapinar Nöbetçi Eczaneleri

Diyarbakır Kayapinar nöbetçi eczaneleri bölgedeki eczaneleri çok kolay şekilde bulmanız için yardımcı oluyor. Nöbetçi eczaneler ilçe ve iller için her gün olarak güncellenmektedir. Bu yüzden güncel bilgilere ulaşarak nöbetçi eczaneye gidebilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma saatlerinin dışında kalan zamanlarda açıktır. Böylece hizmet verdikleri süre kapsamında her zaman giderek ilaç veya medikal ürün temini sağlayabilirsiniz.

Nöbetçi eczanelerin çalışma mantığı ilaç temini çok acele olabileceğinden ve sağlıkla ilgili olduğundan hastaların mağdur olmamasını önlemek içindir. Eğer nöbetçi eczane bulunmazsa bir an önce alınması gereken ilaçların da temini olanaksız olacağından hastalar için ciddi riskler oluşabilir. Diyarbakır Kayapinar bölgesi nöbetçi eczaneleri bu türden sorunların yaşanmasını önlemek için hizmet vermekte olup olası sorunların önüne geçmektedir. Böylece ilaç arayanlar liste üzerinden nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde eczaneye ulaşabilir.

Diyarbakır Kayapinar Nöbetçi Eczane Listesi

Diyarbakır Kayapinar’de nöbetçi eczaneler günlük olarak belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler il bazlı Ecza Odaları tarafından kararlaştırılır. Bu kapsamda eczanelerin hangilerinin nöbetçi olacağını tahmin etmek olanaklı değildir. Ancak Ecza Odası tarafından verilen kararlar sonrasında nöbetçi eczaneler belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler günlük ve ertesi gün olacak şekilde tespit edilir. Bu süreden daha fazlası önceden herhangi bir sorun yaşanmaması için belirlenmemektedir. İlgili süre kapsamında Diyarbakır Kayapinar’de nöbetçi eczane bul seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

İlaç temini hastalıkların tedavi edilmesi veya ani şekilde baş gösteren rahatsızlıkların yatıştırılması için çok önemli olduğundan nöbetçi eczane listesi üzerinden çok kolay şekilde temin etmek istediğiniz ilaçları bulabileceğiniz eczanelere ulaşabilirsiniz. Normal yöntemlerde kapalı olan eczanelere giderek nöbetçi eczane listesine bakmanız gerekir. Ancak gece gibi geç saatlerde bu türden yöntemler zaman açısından sorun yaratacağı için sayfa üzerinden sunulan nöbetçi eczane listesi ile birlikte çok daha verimli ve hızlı şekilde hareket etmeniz mümkün hale gelir.

Nöbetçi eczane Diyarbakır Kayapinar bölgesinde güncel verilere dayandırılarak sayfada yer almaktadır. Bilgisayar veya telefon gibi çeşitli elektronik cihazlar ile çok kolay şekilde yapabileceğiniz sorgulama işlemleri sonrasında en yakında bulunan nöbetçi eczaneyi bulabileceksiniz. Nöbetçi eczaneyi bulduktan sonra konum bilgileri üzerinden eczaneye ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma sistemi olarak diğer eczanelerden farksız şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir ek ücret veya benzeri talepler yapılmaz. Reçete veya para ile ilaç alabilirsiniz. Reçeteli satılan ilaçlar için ise doktor tarafından hazırlanmış olan reçetenin bulunması gerekmektedir.

Diyarbakır Kayapinar En Yakın Nöbetçi Eczane

Diyarbakır Kayapinar en yakın nöbetçi eczane bulmak için sayfa üzerinden yapabileceğiniz sorgulama sonucunda hızlı şekilde ilaçlarınızı temin edebileceğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgelerin küçük ve büyüklüğüne bağlı olarak değişen nöbetçi eczaneler için net bir adet sayısı bulunmaktadır. Bu yüzden bulunduğunuz konum itibariyle nöbetçi eczanelerin sayısında da değişiklik olabilir. Büyük ilçeler için nöbetçi eczane sayısı daha fazla olurken küçük ilçeler için bulabileceğiniz eczane sayısının da düşük olabileceğini göz önünde tutmalısınız.

Nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde ulaşabileceğiniz eczane bilgileri güncel olup sorunsuz şekilde kullanım olanağı sunmaktadır. Bazı eczanelerde yoğunluk yüzünden sıra beklemeniz gerekebileceğinizi de unutmamalısınız. Böylesi durumlarda yine Diyarbakır Kayapinar nöbetçi eczane ara seçeneği ile yakınınızdaki başka eczaneyi bulabilir ve hızlı şekilde ulaşım sağlayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Diyarbakır Kayapinar Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Diyarbakır Kayapinar Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Diyarbakır Kayapinar Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Diyarbakır Kayapinar nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Diyarbakır Kayapinar ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Diyarbakır Kayapinar nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Diyarbakır Kayapinar ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Diyarbakır İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Diyarbakır ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Çermik Nöbetçi Eczaneleri

Çermik nöbetçi eczaneleri (Diyarbakir). Bugüne ait güncel Çermik nöbetçi eczane (Diyarbakir) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Çınar Nöbetçi Eczaneleri

Çınar nöbetçi eczaneleri (Diyarbakir). Bugüne ait güncel Çınar nöbetçi eczane (Diyarbakir) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Silvan Nöbetçi Eczaneleri

Silvan nöbetçi eczaneleri (Diyarbakir). Bugüne ait güncel Silvan nöbetçi eczane (Diyarbakir) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Bağlar Nöbetçi Eczaneleri

Bağlar nöbetçi eczaneleri (Diyarbakir). Bugüne ait güncel Bağlar nöbetçi eczane (Diyarbakir) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.