Son Güncelleme: 1 hft önce
Ayçiçeği Eczanesi logo

Ayçiçeği Eczanesi


0
  • Diyarbakır - Kayapinar
  • 05465404621
  • TALAYTEPE MAHALLESİ 4007 .SOKAK GÜNEYDOĞU YAPI KOOP. KARŞISI KULE CİTY EVLERİ D BLOK ALTI WİNSTON AVM ARKASI MALİYE KONUTLARI 1.ETAP
  • 776
  • Yorum Yap
(0)

Kayapınar ilçesi (Diyarbakir) Ayçiçeği Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Ayçiçeği Eczanesi Diyarbakır ili Kayapinar İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ayçiçeği Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ayçiçeği Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ayçiçeği Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayçiçeği Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ayçiçeği Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

25 Şubat 2024 Pazar Diyarbakır Kayapinar Nöbetçi Ayçiçeği Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ayçiçeği Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ayçiçeği Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ayçiçeği Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ayçiçeği Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ayçiçeği Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ayçiçeği Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ayçiçeği Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ayçiçeği Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Diyarbakır İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Diyarbakır ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Çelebi Eczanesi

Silvan ilçesi (Diyarbakir) Çelebi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Üçkuyu Eczanesi

Yenişehir ilçesi (Diyarbakir) Üçkuyu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Botanik Eczanesi

Bağlar ilçesi (Diyarbakir) Botanik Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Atay Eczanesi

Dicle ilçesi (Diyarbakir) Atay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.